Pick numbers within 1 - 80 range
Keno Greke

Luaj online Keno Greke

1 000 000 €
You can pick 1 - 12 numbers within 1 - 80 range

How many numbers would you like to play?

You can pick 1 - 12 numbers within 1 - 80 range
The higher the stake, the bigger the win. You can win up to 1 000 000 € while picking 12 numbers with x10 stake

Choose a stake (Multiplier)

The higher the stake, the bigger the win. You can win up to 1 000 000 € while picking 12 numbers with x10 stake
Pick numbers OK
Shuma:
Gaming Labs Certified

Draw certified by Gaming Laboratories International

Our True Random Number Generator has been certified by Gaming Laboratories International to ensure the highest security and guarantee 100% fairness of the drawing process.

Gaming Labs Certified

Click here to see how does the TRNG work

Luaj Keno Greke

Lojë online e Keno grekZbuloni botën magjepsëse të Keno Grek, një lojë emocionuese që u ofron lojtarëve mundësinë të fitojnë shuma të mëdha. Me Xhekpotë deri në 1.000.000 € për çdo tërheqje, ju pret një përvojë loje e jashtëzakonshme. Në Keno Grek, lojtarët zgjedhin nga një gamë numrash nga 1 deri në 80, që ofron një sërë strategjish loje dhe shanse për të fituar. Një veçori thelbësore e kësaj loje është aksesueshmëria dhe fleksibiliteti i saj i lartë; tërheqjet bëhen çdo 5 minuta nga ora 8:00 deri në 23:55, duke ju mundësuar të provoni fatin tuaj pothuajse në çdo kohë të ditës.

Një veçori unike e Keno Grek është mundësia për të zgjedhur nga 1 deri në 12 numra, që e dallon atë nga lojërat e tjera të Keno-s dhe u jep lojtarëve më shumë kontroll mbi mënyrën se si luajnë. Basti minimal për çdo lojë është vetëm 1,00 €, duke e bërë lojën të qasshme për të gjithë, pa marrë parasysh buxhetin. Gjithashtu, ka mundësinë për të rritur bastin tuaj me një multiplikator të mundshëm deri në 10, që rrit edhe më shumë emocionin dhe nivelin e fitimeve të mundshme.

Luajtja e Keno Grek në internet hap dyert e një bote plot mundësi. Jo vetëm që do të gëzoni rehatinë e të luajturit nga kudo dhe në çdo kohë, por keni edhe qasje në mjete dhe burime që mund të përmirësojnë shanset tuaja për të fituar. Platforma në internet ofrojnë udhëzime të detajuara për lojën, statistika për tërheqjet e mëparshme dhe opsionin për të zgjedhur numrat automatikisht, që është veçanërisht i dobishëm për ata që kërkojnë një lojë të shpejtë.

Luajtja e Keno Grek në internet nuk është vetëm çështje fati; ajo hap një komunitet ku lojtarët mund të ndajnë përvojat dhe strategjitë e tyre. Shumë platforma ofrojnë forume dhe dhoma bisede, ku dashamirësit e Keno-s mund të ndërveprojnë dhe të mësojnë nga njëri-tjetri. Pavarësisht nëse jeni të ri në lojën e Keno-s ose luani prej kohësh, Keno Grek ofron një mjedis mirëpritës që është njëkohësisht argëtues dhe potencialisht fitimprurës.

A jeni gati të zbuloni botën emocionuese të Keno Grek? Qoftë në kërkim të një tërheqjeje të shpejtë ose të angazhuar strategjikisht me çdo numër, Keno Grek ofron fleksibilitetin dhe shanset për të fituar që kërkoni. Me tërheqje çdo 5 minuta, keni pafundësi mundësish për të provuar fatin tuaj dhe ndoshta të arrini fitimin e madh tjetër. Provoni dhe përjetoni emocionin e Keno Grek sot.

Ja rezultatet aktuale të Keno Grek

Si të luani Keno Grek në internet?

Si luhet Keno grek onlineLuajtja e Keno Grek në internet është jo vetëm e thjeshtë, por edhe jashtëzakonisht e rehatshme, duke ju ofruar lirinë të shijoni këtë lojë të mahnitshme nga çdo vend. Hapi i parë për të luajtur Keno Grek në internet është zgjedhja e një ofruesi të besueshëm si LotoKing. LotoKing është i njohur për platformën e tij miqësore me përdoruesin, që u mundëson lojtarëve të regjistrohen lehtë, të depozitojnë fonde dhe të fillojnë të luajnë pa vonesa.

Regjistrimi dhe Depozitimi: Procesi fillon me një regjistrim të thjeshtë, ku jepni informacione bazë rreth vetes. Më pas zgjidhni një metodë depozitimi që përputhet me preferencat tuaja. LotoKing ofron një gamë të gjerë metodash pagese, nga transferimet bankare tradicionale deri tek portofolët elektronikë modernë, për të siguruar që procesi të jetë sa më i qetë.

Përgatitja e Lojës: Pas ngarkimit të llogarisë tuaj, mund të kaloni në seksionin e Keno Grek. Këtu do t’ju kërkohet të zgjidhni nga 1 deri në 12 numra nga një gamë nga 1 deri në 80. Për fillestarët ose ata që preferojnë një zgjedhje të shpejtë, LotoKing ofron një funksion Quick-Pick që zgjedh numrat automatikisht për ju.

Bastet dhe Multiplikatorët: Me një bast minimal prej 1,00 € për çdo lojë, Keno Grek është e qasshme për çdo lojtar. Shtesë, keni mundësinë të rrisni bastin tuaj me një multiplikator, që mund të rrisë ndjeshëm fitimet tuaja potenciale. Kjo opsion është ideale për lojtarët që kërkojnë emocione më të forta.

Tërheqjet dhe Rezultatet: Emocioni në Keno Grek qëndron në frekuencën e tërheqjeve; çdo 5 minuta ka një mundësi të re për të fituar. Falë transmetimit në kohë reale në LotoKing, mund të ndiqni tërheqjen drejtpërdrejt dhe të mësoni menjëherë nëse numrat tuaj kanë sjellë fat.

Fitimet dhe Pagesat: Në rast fitimi, fitimet tuaja kreditohen automatikisht në llogarinë tuaj. LotoKing ofron një proces të shpejtë dhe të sigurt të pagesave, që ju lejon të shijoni fitimet tuaja pa probleme.

Në përfundim, luajtja e Keno Grek në internet është një mënyrë emocionuese për të përjetuar lojën klasike të Keno-s me rehatinë dhe teknologjinë moderne. Falë platformave miqësore me përdoruesin si LotoKing, hyrja në botën e Keno-s në internet është më e lehtë se kurrë. Pavarësisht nëse jeni një lojtar i përvojësuar ose një fillestar, bota e Keno Grek ju pret. Bashkohuni me aksionin emocionues dhe kush e di, ndoshta ju do të jeni fituesi i madh tjetër.

Rregullat e Lojës Keno Greke

Keno Greke dallohet për rregullat e saj të thjeshta dhe të qarta, duke e bërë atë një lojë të popullarizuar për lojtarët në çdo nivel përvoje. Bazamenti i lojës është zgjedhja e numrave me shpresën që ato të dalin në tërheqjen e ardhshme. Pikat e mëposhtme ofrojnë një pasqyrë të gjithanshme të rregullave të lojës Keno Greke:

 1. Zgjedhja e Numrave: Lojtarët zgjedhin nga 1 deri në 12 numra nga një grup prej 1 deri në 80. Kjo liri në numrin e zgjedhjeve të numrave mundëson një gamë të gjerë strategjish dhe qasjeje, duke e bërë Keno Greken veçanërisht tërheqëse.
 2. Tërheqjet: Tërheqjet ndodhin çdo 5 minuta nga ora 8:00 deri në 23:55, duke e bërë Keno Greken një nga lojërat më dinamike dhe të qasshme të Keno-s. Këto tërheqje të shpeshta do të thotë se lojtarët nuk duhet të presin shumë për të mësuar rezultatet e bastëve të tyre.
 3. Bastet: Basti minimal për çdo këshillë është 1,00 €. Lojtarët kanë gjithashtu mundësinë të rrisin vlerën e bastit të tyre duke zgjedhur një multiplikator deri në 10, që rrit përkatësisht fitimet e mundshme. Kjo opsion ofron një shtresë shtesë të emocionit dhe menaxhimit të rrezikut.
 4. Ecuria e Lojës: Pas zgjedhjes së numrave dhe vendosjes së bastit, lojtarët presin për tërheqjen e ardhshme. Gjatë një tërheqjeje, 20 nga 80 numrat zgjidhen rastësisht. Fitimet llogariten bazuar në numrin e numrave të zgjedhur saktë, bastin e vendosur dhe multiplikatorin e aplikuar.
 5. Gjasat e Fitimit: Gjasat e fitimit në Keno Greke ndryshojnë në varësi të numrit të numrave të zgjedhur dhe sa prej tyre janë zgjedhur saktë. Përgjithësisht, sa më shumë numra të zgjidhen saktë, aq më i lartë është fitimi. Xhekpoti maksimal është 1.000.000 €.
 6. Pagesat: Fitimet llogariten bazuar në numrin e numrave të zgjedhur saktë dhe vlerën e bastit. LotoKing dhe platforma të tjera në internet ofrojnë tabela të detajuara të pagesave që ndihmojnë lojtarët të kuptojnë fitimet e tyre të mundshme.
 7. Opsionet e Lojës: Përveç zgjedhjes manuale të numrave, platforma në internet si LotoKing ofrojnë gjithashtu një opsion Quick-Pick, ku sistemi zgjedh automatikisht numrat për lojtarin. Kjo funksion është ideale për lojtarët që dëshirojnë të lënë zgjedhjen në dorë të fatit.
 8. Strategjitë e Lojës: Edhe pse Keno kryesisht është një lojë fati, disa lojtarë preferojnë të aplikojnë strategji të caktuara, siç është luajtja me numra që përsëriten nga tërheqjet e mëparshme ose zgjedhja e numrave që nuk janë shfaqur për një kohë të gjatë. Megjithëse asnjë strategji nuk garanton fitimin, qasje të tilla mund të pasurojnë përvojën e lojtarit.

Keno Greke ofron një përzierje emocionuese të thjeshtësisë, fleksibilitetit dhe mundësive për të fituar, që e bën atë një lojë të preferuar për shumë entuziastë të Keno-s. Pavarësisht nëse po luani lojën në një mjedis tradicional apo në internet, rregullat e Keno Grek janë të dizajnuara për të ofruar një përvojë argëtuese dhe emocionuese.

Këshilla për Lojtarët e Keno Grek

Këshilla për Keno grekKeno Greka është një lojë emocionuese dhe dinamike që u ofron lojtarëve shansin për të realizuar fitime të konsiderueshme. Ndërsa mbetet kryesisht një lojë fati, ekzistojnë megjithatë disa këshilla dhe strategji që mund të ju ndihmojnë të përmirësoni përvojën tuaj të lojës dhe ndoshta të rrisni shanset tuaja për të fituar:

 1. Kuptoni lojën: Para se të filloni të luani, është thelbësore të kuptoni plotësisht rregullat e Keno Grek. Njihuni me numrin e numrave që mund të zgjidhni, frekuencën e tërheqjeve dhe rëndësinë e multiplikatorëve të bastit. Sa më shumë të dini rreth lojës, aq më mirë mund të planifikoni strategjinë tuaj të lojës.
 2. Vendosni një buxhet: Një nga këshillat më të rëndësishme për çdo lojë fati është caktimi i një buxheti. Përcaktoni një shumë që jeni të gatshëm të humbni dhe mos e tejkaloni atë. Kjo ju ndihmon të shijoni lojën me përgjegjësi dhe të shmangni vështirësitë financiare.
 3. Zgjidhni numrat tuaj me mençuri: Edhe pse numrat në Keno Grek zgjidhen rastësisht, disa lojtarë preferojnë të përdorin modele të caktuara ose të zgjedhin numra që kanë një kuptim të veçantë për ta. Eksperimentoni me qasje të ndryshme për të gjetur atë që funksionon më mirë për ju.
 4. Përdorni opsionin Quick-Pick: Nëse nuk jeni të sigurt se cilat numra të zgjidhni, mund të përdorni opsionin Quick-Pick, ku sistemi zgjedh automatikisht numrat për ju. Ndodh që herë pas here fati të jetë në anën tuaj!
 5. Luani rregullisht, por me kujdes: Luajtja e rregullt rrit shanset tuaja për të fituar, pasi ju keni më shumë raste për të goditur numrat e duhur. Megjithatë, është e rëndësishme të mbani buxhetin nën kontroll dhe të mos përpiqeni të kompensoni humbjet duke luajtur më shumë.
 6. Mësoni nga lojtarët e tjerë: Ndërveprimi me lojtarë të tjerë të Keno-s mund t’ju ndihmojë të zbuloni strategji të reja dhe këshilla. Forumet në internet dhe komunitetet mund të jenë burime të çmuara për të thelluar kuptimin tuaj të lojës.
 7. Mbani durimin dhe qëndrimin pozitiv: Fitimet në Keno mund të ndryshojnë, dhe nuk ka asnjë garanci për fitim. Ruhuni të durueshëm dhe të mbani një qëndrim pozitiv ndërsa shijoni lojën.

Duke ndjekur këto këshilla, mund të optimizoni përvojën tuaj në Keno Grek dhe të siguroheni që luani lojën me përgjegjësi dhe kënaqësi. Kujtojeni, çelësi i suksesit qëndron në balancimin e strategjisë, menaxhimit të buxhetit dhe kënaqësisë së pastër të lojës.

OK